Jak wygląda współpraca z Panią Kołysanką?

     1. 15-minutowa darmowa konsultacja

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem współpracy jest 15-minutowa darmowa konsultacja, podczas której będziemy mieli okazję wzajemnie się poznać. Opiszecie, z jakim problemem się do mnie zgłaszacie i określicie główne cele do osiągnięcia, następnie wspólnie nakreślimy kierunek działania.

     2. Kwestionariusz wstępny

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie przez Was szczegółowego kwestionariusza wstępnego, na podstawie którego przygotowuję się do konsultacji. Informacje w nim zawarte pomogą mi poznać Waszą obecną sytuację oraz napisać indywidualny Plan Poprawy Snu dla Waszej rodziny.

     3. Konsultacja

Podczas konsultacji wyjaśniam z Wami moje wątpliwości, które mogły się pojawić po analizie kwestionariusza wstępnego oraz przedstawiam kompleksowe i szczegółowe rozwiązania, które są dopasowane do wieku dziecka, Waszej sytuacji oraz „historii zasypiania” Waszego maluszka:). Następnie wspólnie dobieramy jedną z metod nauki samodzielnego zasypiania, po przedstawieniu plusów i minusów każdej z nich, tak aby indywidualny Plan Poprawy Snu był zgodny z Waszym stylem i filozofią wychowania.

     4. Plan Poprawy Snu

Indywidualny Plan Poprawy Snu jest zapisem konkretnych działań, które wcześniej zostały omówione podczas konsultacji. Zawiera również dokładny opis wybranej przez Was metody, w wariancie dopasowanym do Waszej indywidualnej sytuacji i potrzeb.

     5. Wdrożenie planu

Wy wdrażacie zmiany, a ja Was w tym wspieram i motywuję. Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym, codziennie wysyłacie mi poranny raport i uzupełniacie Dziennik Snu Waszego dziecka, który na bieżąco analizuję, wprowadzając do planu niezbędne modyfikacje.

     6. Podsumowanie postępów i cieszenie się przespanymi nocami:)

hmmm wyobraźcie sobie, że…

hmmm wyobraźcie sobie, że…

… po wieczornym rytuale odkładacie maluszka do jego łóżeczka i wychodzicie z pokoju, a on po prostu zasypia… Jest godzina 19, a Wy, rodzice, możecie cieszyć się długim wieczorem spędzonym na rozmowach przy winie.

… budzicie się rano wyspani po 8 godzinach nieprzerwanego snu :)

...Wasze dziecko ma w ciągu dnia regularne, długie drzemki, dzięki czemu jest wypoczęte, pogodniejsze i ma mnóstwo energii do odkrywania fascynującego świata. Wy natomiast wiecie, że czas drzemki to również czas zasłużonego odpoczynku dla Was, gdy możecie porobić to, na co macie ochotę, zamiast bujać wózek lub skakać na piłce z maluszkiem na rękach;)

… Wasze dziecko bez problemów zasypia wieczorem położone przez babcię lub dziadka, a Wy możecie miło spędzić wieczór w restauracji, kinie lub teatrze, mając pewność, że Wasz maluszek smacznie śpi.

… temat snu nie spędza już Wam snu z powiek :)

Przeczytaj, jak zmieniło się życie rodzin, które zdecydowały się na współpracę ze mną.

Więcej